Naprosto úžasný a skvělý vyšívací průmyslový 15jehlový stroj české výroby

Tak jo no, po dlouhých letech uslintávání nad prospekty a katalogy s těmito úžasnými stroji, po bezpočtu bezesných nocí, kdy mě rozpíchané prsty fackovaly, po miliónech proseb a nadávek "tomu starému stroji, který jako asi tak nějak měl umět i vyšívat", mně partner oznámil, že už toho má dost, že chce mít doma klidnou a vyrovnanou ženu, rozbil prasátko (ano, tím se rozplynul můj další dlouholetý sen o dvouměsíční dovolené na Maledivách, fňuk ;-) a jednoho dne byl prostě tady ON.

Nový člen domácnosti a zásadní posila pracovního týmu já+já. Velký, úžasný, krásný, silný, 15jehlový. Český. Prostě ON. Po prvotním oťukávání, co si k sobě můžeme vlastně vůbec dovolit a po ujasnění si, kdo je tady pánem, jsme se rozjeli. A že je to jízda! ON prostě dělá, co mu řeknu! ON ví jak! ON se necuchá, nerve nit, jak zběsilej kulturista, navazuje plynule...

Každý jiný, kdyby poznal, že jeho hlavní náplní budou přesné rekonstrukce vzorů výšivek z 16. až 18. století, dle originálních sbírek z evropských muzeí, by zpychnul, ON ne. Chová se jako pravý řemeslník a odvádí výbornou práci.
No a aby se o přestávkách moc neflákal, jako odpočinek bude pracovat na různých civilních výšivkách dle Vašeho přání :-)